Konferencja i raport „Rodzina 500+, pod jakimi warunkami program ma szansę na sukces?”

28 stycznia 2016 | Autor | Kategoria: Aktualności

Instytut Innowacji Społecznych im. Janusza Korczaka zaprasza na konferencję prasową „Rodzina 500+ co dalej? Szansa na rozwój czy zmarnowane pieniądze? Pierwsza w Polsce całościowa analiza możliwości programu 500+”, która odbędzie się 29 stycznia 2016 o godz. 14:00 w Centrum Prasowym PAP, ul. Bracka 6/8, w Warszawie, w związku z prezentacją raportu „Rodzina 500+, pod jakimi warunkami program ma szansę na sukces?”.

Instytut Innowacji Społecznych im. Janusza Korczaka to nowy think tank, który będzie promował nowoczesne rozwiązania w polityce społecznej. Doświadczenie czerpie miedzy innymi z prac badawczych pracowników naukowych Uczelni Korczaka i Uniwersytetu Antioch (USA), prężnych ośrodków od lat zajmujących się polityką publiczną. Specjaliści z doświadczeniem w zakresie polityki społecznej zwracają uwagę na najważniejsze zalety i zagrożenia związane z programem. Instytut tworzą także: Fundacja Energia dla Europy i Fundacja Odkrywców Innowacji.

Dla dziennikarzy, którzy wcześniej zgłoszą zainteresowanie zostanie przygotowana literatura fachowa o polityce rodzinnej.

Prezentacja raportu:
prof. Julian Auleytner, prof. Mirosław Grewiński, dr Paweł Kowal, dr Arkadiusz Durasiewicz.

Komentarz: Bartosz Marczuk i Cezary Kaźmierczak.

Szczegółowe informacje:
Marek Dąbkowski

marek.dabkowski@pawelkowal.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
Tagi: , , , , ,

Komentarze:

Napisz nowy komentarz

1059