Energetyka

Piotr A. Maciążek

publicysta specjalizujący się w polityce wschodniej RP, energetyce i obszarze postsowieckim. Obecnie redaktor Defence24.pl- pierwszego polskiego serwisu poruszającego kompleksowo kwestie bezpieczeństwa. Twórca internetowego portalu „Polityka Wschodnia”. Współpracuje/współpracował z Instytutem Jagiellońskim, Fundacją Amicus Europae. Komentator spraw wschodnich na łamach prasy, telewizji  i radia, również w mediach rosyjskich i litewskich.

Magdalena Brodawka

studentka IV roku prawa na WPiA UW oraz absolwentka europeistyki na WDiNP UW. Laureatka stypendium rektora w roku akademickim 2011/2012 i 2012/2013 oraz stypendystka II edycji Akademii Energii Fundacji im. Lesława Pagi. Prezes Koła Naukowego Prawa Europejskiego WPiA UW oraz wiceprezes Koła Naukowego Prawa Gospodarczego WPiA UW,  prelegentka podczas konferencji naukowych i autorka publikacji z zakresu prawa Unii Europejskiej i prawa gospodarczego. Do jej zainteresowań badawczych należy w szczególności sektor energii oraz prawo środowiska Unii Europejskiej.

Maksym Kucharski

Student Studium Europy Wschodniej na specjalizacji Rosja oraz absolwent Instytutu Stosunków Międzynarodowych UW. Zajmuje się zagadnieniami związanymi z gazem ziemnym, a prace dyplomowe poświęcił tematyce polityki surowcowej w Rosji i w regionie Morza Kaspijskiego. Stażysta w biurze poselskim Pawła Kowala w Parlamencie Europejskim. Wcześniej współpracował z innymi organizacjami pozarządowymi, m.in. z warszawską Fundacją Akcja.

Wojciech Jakóbik

były redaktor naczelny portalu Europa Bezpieczeństwo Energia. Współpracownik Ośrodka Myśli Politycznej oraz portalu TeologiaPolityczna.pl. Specjalista od rynku energetycznego.

Paweł Purski

absolwent filozofii na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stypendysta Pontificia Universidad Catolica w Santiago de Chile. Studiował w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacjach Rosja/Azja Centralna. Stażysta m. in. w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.

Karol Jaworski

Absolwent politologii na Uniwersytecie Gdańskim, specjalizacja Europeistyka i przemiany globalne. Ukończone studia podyplomowe z zarządzania na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Uczestnik wielu konferencji związanych z energetyką. Szczególnie zainteresowany tematyką energetyki prosumenckiej oraz OZE, a także szeroko pojęte nauki społeczne (np. marketing polityczny). Na codzień specjalista ds. handlowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter